Batik
Ook uiterst mooie ambachtelijke batik* vervaardigde sarongs (wikkelrok voor vrouw en man) zijn tijdens deze rondreis verkregen. Een aantal zijn om een mal gespannen en aan de hoge galerie wand geëxposeerd.

Sieraden
De handbewerkte zilveren oorbellen, uit zilverstad Celuk (Bali), worden geëxposeerd.
De natuurlijke parels uit Kalimantan (oorspronkelijk Borneo) zijn door goudsmid Marjolin, hier uit Doesburg, verwerkt in kunstig vervaardigde oorbellen. Het resultaat is een gebalanceerde combinatie tussen Oost & West.
* Batikken (van: veel puntjes in het Javaans) is een manier om lappen textiel met verf van een decoratie te voorzien, waarna deze lappen als kleding kunnen dienen. Batik kan echter ook een kunstvorm zijn voor wandkleden. Batikken is een 2000 jaar oude kunstvorm. Om te batikken wordt de stof eerst gedeeltelijk met een waterafstotende was behandeld. De behandelde gedeelten blijven na het verven wit. De was wordt vervolgens weer verwijderd. Geavanceerde batik bestaat uit verschillende kleurgangen, waarbij telkens de was op een andere manier wordt aangebracht.
Positieve punten: Heerlijk bed, ruimte van het appartement en prachtige vloer. Geweldige gastheer en een heerlijk verblijf in een prachtig appartement met alle luxe daarbij.
Pieter heeft ons zeer vriendelijk ontvangen. Appartement was verder prima. Lekker dichtbij de stad. Komen nog wel een keer terug.
Verder waren er positieve punten: bed, kamer, netflix en lekker warm tapijt
Positieve punten: The apartment is fabulous, very clean and new. You will have een unique experience, specially if you like Asian culture.